Glosel - biuro w Białymstoku

Białostocka księgarnia TaniaKsiazka.pl najsympatyczniejszym e-sklepem wg polskich Internautów

10.10.2022

Istniejąca od 16 lat księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl jest najsympatyczniejszym e-sklepem wśród polskich Internautów. Wg raportu SentiOne (polska firma wspierająca marki w monitoringu Internetu) w kategorii “eCommerce – sklepy internetowe” białostocka księgarnia pokonała takich gigantów jak Allegro, czy Amazon.

Analiza wzmianek w sieci objęła rok – od września 2021 do września 2022 r. Niemal połowa wypowiedzi internautów na temat TaniaKsiazka.pl ma pozytywny wydźwięk. 

“Ta sympatia utrzymuje się konsekwentnie już od dłuższego czasu – pierwszą pozycję pod względem pozytywnie nacechowanych wzmianek TaniaKsiazka.pl zajmowała również w opracowanym przez nas rankingu najpopularniejszych marek w polskim Internecie za cały 2021 r.”.

Wojciech Łuszczyński, Head of Marketing w SentiOne

Przy analizie sentymentu wzmianek w sieci decydują głosy prawdziwych, rzeczywistych klientów. Tytuł najsympatyczniejszego e-sklepu przyznają nasi konsumenci – podkreśla CEO TaniaKsiazka.pl Łukasz Kierus.

“Sympatia internautów cieszy mnie najbardziej, bo oznacza, że nasi użytkownicy oceniają na wysokim poziomie to, co robimy. A to, że firma z Podlasia staje w szranki z takimi gigantami e-commerce jak Allegro czy Amazon i wychodzi z nich zwycięsko, powoduje że naprawdę mamy z czego być dumni. W dodatku zbiega się to z naszymi 16. urodzinami, które zaczynamy świętować w październiku, więc traktuję to jak prezent” .

Łukasz Kierus

TaniaKsiazka.pl – jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych księgarni internetowych w kraju powstała w Białymstoku w 2006 roku jako rodzinna firma. Teraz zatrudnia kilkaset osób.

Wg wcześniejszego raportu Senuto przedstawiającego 500 topowych polskich e-commerce’ów “Sklepy internetowe z najlepszym SEO” za 2021 rok – TaniaKsiazka.pl jest liderem kategorii “Książki i literatura”. Ma na swoim koncie ponad 40 branżowych nagród i wyróżnień.