aktualności
Jeden z największych e-commerce
w północno-wschodniej Polsce!
TaniaKsiazka.pl wspiera akcję „Tata Też Czyta”
Księgarnia TaniaKsiazka.pl została partnerem projektu „Tata też czyta”, który ma na celu zachęcenie m.in. ojców do czytania swoim dzieciom. Czytanie z tatą to niezwykle ważne i wartościowe doświadczenie dla każdego dziecka. Księgarnia TaniaKsiazka.pl doskonale rozumie potrzebę rozwoju dzieci poprzez czytanie i dlatego wspiera tę inicjatywę.
Czytaj więcej
Active Day #2: Glosel promuje zdrowie i integrację poprzez aktywność fizyczną
Active Day to specjalna inicjatywa, która ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej w Gloselu. To również doskonała okazja do integracji zespołu i budowania więzi między pracownikami.
Czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl na Targach Vivelo w Warszawie
Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl po czteroletniej przerwie uczestniczyła w branżowych targach w Warszawie. Tym razem znalazła się wśród ponad 270 wystawców Targów Książki i Mediów VIVELO, które odbywały się na Stadionie Narodowym.
Czytaj więcej
Glosel i Fundacja Białystok Biega – partnerstwo dla lokalnej społeczności
Jubileuszowy 10. PKO Białystok Półmaraton to również rocznica współpracy Fundacji Białystok Biega z Gloselem. Właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl i e-sklepu Bee.pl wspiera fundację od 5 lat. Glosel sponsoruje białostockie biegi miejskie od 2018 roku, a od 2021 jest tytularnym sponsorem biegu…
Czytaj więcej
„ZaBOOKowany Tydzień” w TaniaKsiazka.pl: seria „Lato” hitem
Słoneczna trylogia “Lato” napisana przez Jenny Han – autorkę bestsellerowej serii “Do wszystkich chłopców, których kochałam” podbija serca młodych czytelników. To najczęściej wkładane do koszyków książki podczas wydarzenia ZaBOOKowany Tydzień.
Czytaj więcej