aktualności
Jeden z największych e-commerce
w północno-wschodniej Polsce!
TaniaKsiazka.pl na rzecz małych pacjentów onkologicznych UDSK
Książki dla różnych grup wiekowych, gry planszowe i puzzle trafiły do pacjentów Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Właściciele księgarni TaniaKsiazka.pl przekazali na oddział regał wypełniony po brzegi – przede wszystkim książkami.
Czytaj więcej
“Miesiąc z wąsem” – na rzecz zdrowia pracowników
Listopad to na całym świecie miesiąc świadomości na temat nowotworów gruczołu krokowego oraz raka jąder. W tym czasie odbywa się wiele akcji, które zachęcają mężczyzn do regularnych badań profilaktycznych. Białostockie spółki działające pod jednym adresem rozpoczęły akcję “Miesiąc z wąsem”. Glosel (TaniaKsiazka.pl i Bee.pl), Grupa Wydawnictwo…
Czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl najlepsza w kategorii ”Książki i Multimedia” wg Opineo
Księgarnia TaniaKsiazka.pl znalazła się na szczycie prestiżowego Rankingu Opineo 2023 w kategorii „Książki i Multimedia”. W 14. edycji Rankingu Sklepów Internetowych Opineo oceniana była jakość usług e-sklepów w 17 kategoriach tematycznych.
Czytaj więcej
Prestiżowy złoty “Laur Klienta 2023” dla Bee.pl
Internauci docenili Bee.pl – e-sklep z wyselekcjonowaną żywnością i artykułami codziennego użytku. Sklep otrzymał prestiżową nagrodę złoty Laur Klienta 2023 – jeden z najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Od niemal 20 lat bada popularność marek, produktów i usług sondując opinie i preferencje konsumentów.
Czytaj więcej
Program Stażowy Glosela – sukces trzeciej edycji
Program Stażowy Glosela to inicjatywa, która ma na celu kształcenie i rozwijanie młodych talentów w branży e-commerce. Trzecia edycja tego programu przyciągnęła uwagę wielu ambitnych studentów z Białegostoku. Do programu zgłosiło się kilkadziesiąt osób, w procesie rekrutacji specjaliści z Glosela wybrali 4 studentki. W ostatnich dniach września zakończyły 3-miesięczny staż i wszystkie zostają w spółce.
Czytaj więcej