aktualności
Jeden z największych e-commerce
w północno-wschodniej Polsce!
„Szkoła Czytelników” – TaniaKsiazka.pl konkursowo inspiruje do czytania
Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl z okazji Światowego Dnia Książki ogłosiła ogólnopolski konkurs „Szkoła Czytelników”. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z całego kraju. To wyjątkowa okazja, aby podzielić się swoją pasją do czytania i zdobyć atrakcyjne nagrody.
Czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl: Ponad 20 tysięcy wsparcia dla WOŚP
Kwota ponad 20 tysięcy zł wpłynęła na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dzięki działaniom księgarni TaniaKsiazka.pl. Zespół księgarni przygotował trzy aukcje Allegro skierowane do miłośników książek. Kultowy “Wiedźmin” za 15 100 zł! Największą liczbę licytujących zgromadziła aukcja ekskluzywnego kompletu „Wiedźmina” w twardej oprawie i kartonowym,…
Czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl dla WOŚP: Unikaty dla miłośników czytania
Jedna z największych księgarni internetowych w Polsce – TaniaKsiazka.pl – po raz kolejny wspiera Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przygotowała trzy aukcje Allegro skierowane do miłośników książek. Jeden z najcenniejszych przedmiotów TaniaKsiazka.pl przekazała na aukcje Fundacji WOŚP. To kolekcjonerski, elegancki pakiet “Wiedźmina” z autografami autora – Andrzeja Sapkowskiego.  Specjalnie na prośbę księgarni TaniaKsiazka.pl z okazji 32. Finału WOŚP w każdym tomie autograf złożył Andrzej Sapkowski.
Czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl na rzecz małych pacjentów onkologicznych UDSK
Książki dla różnych grup wiekowych, gry planszowe i puzzle trafiły do pacjentów Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Właściciele księgarni TaniaKsiazka.pl przekazali na oddział regał wypełniony po brzegi – przede wszystkim książkami.  
Czytaj więcej
“Miesiąc z wąsem” – na rzecz zdrowia pracowników
Listopad to na całym świecie miesiąc świadomości na temat nowotworów gruczołu krokowego oraz raka jąder. W tym czasie odbywa się wiele akcji, które zachęcają mężczyzn do regularnych badań profilaktycznych. Białostockie spółki działające pod jednym adresem rozpoczęły akcję “Miesiąc z wąsem”. Glosel (TaniaKsiazka.pl i Bee.pl), Grupa Wydawnictwo…
Czytaj więcej