kariera
Pracuj w jednym największych e-commerce
w północno-wschodniej Polsce!
Wspólnie tworzymy
#GloselTeam!
Chcesz rozwijać swoje mocne strony z liderem branży e-commerce w północno-wschodniej Polsce? Trafiłeś we właściwe miejsce!
Glosel
Chcesz tworzyć #GloselTeam, ale nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje? Zawsze czekamy na wartościowe osoby do zespołu - skorzystaj z aplikacji spontanicznej.
Glosel to
Pamiętamy o naszych korzeniach i je pielęgnujemy. Wspólnie tworzymy zespół, w którym każdy jest ważny.
Wyznaczanie trendów w branży z doświadczonymi ekspertami e-commerce
Stawianie na rozwój i podnoszenie kompetencji, które pozwalają realizować ambitne projekty
Tolerancyjny i sympatyczny zespół, który wspólnie kreuje przyjazne miejsce pracy, gdzie każdy z nas może osiągać sukcesy i być docenionym
Swobodna atmosfera, brak korporacyjnych zachowań i dress code'u
Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
Wspólne działania CSR, bo lubimy czynić dobro
Prallax
Glosel znaczy WSPÓLNIE
Glosel znaczy ZESPÓŁ
  • wsparcie aktywności fizycznej, m.in. wynajmujemy boiska, dofinansowujemy karty sportowe, finansujemy pakiety startowe na imprezy Fundacji Białystok Biega
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe NNW i na życie
  • zniżki pracownicze do sklepów TaniaKsiazka.pl i Bee.pl
  • dostęp do mocnej kawy, ogromny wybór herbat (i zawsze świeże mleko w lodówce) 😃
Glosel znaczy WSPÓLNIE
Glosel znaczy ZESPÓŁ
Glosel to
Glosel to zespół ponad 400 różnorodnych osób. Doskonale odnajdują się u nas zarówno skupieni na zadaniach introwertycy, jak i zaskakujący nieograniczoną energią ekstrawertycy. Wspólnie świętujemy sukcesy i nie boimy się ambitnych wyzwań. Dbamy o to, żeby każdy czuł się częścią gloselowej społeczności.

Zrób 4 proste kroki, by dołączyć do #GloselTeam!
#1
Czekamy na Ciebie
Kiedy już wyślesz do nas CV, dzwonimy i informujemy Cię o przejściu do kolejnego etapu w rekrutacji. Mogą pojawić się jakieś pytania, ale to nie będzie długa rozmowa. Zaprosimy Cię na spotkanie z nami (online lub na miejscu).
#2
Pokaż, co umiesz
Na spotkaniu poznasz rekrutera i swojego przyszłego przełożonego. Zechcemy poznać Cię trochę bliżej, więc oczekuj pytań z naszej strony. Jesteśmy też otwarci na Twoje pytania. Ta rozmowa trwa około 1 h. Na niektórych stanowiskach mogą pojawić się kolejne kroki ( np. drugie spotkanie lub zadanie rekrutacyjne).
#3
Poznajesz decyzję
Lubimy jasne sytuacje, więc bez względu na wynik rekrutacji, wracamy z informacją zwrotną.
#4
Witamy na pokładzie
Witaj w zespole #GloselTeam! Chętnie będziemy Ci towarzyszyć Ci w pierwszych dniach w firmie, abyś mógł poczuć się częścią naszej społeczności.
Poznaj naszych rekruterów
Julita Kobus
Julita Kobus
HR Biznes Partner
W Gloselu odpowiadam za „miękkie obszary” HR. Zajmuję się m.in. rekrutacją na specjalistyczne stanowiska, onboardingiem, wsparciem pracowników i managerów. To ze mną spotkasz się na warsztatach i szkoleniach.

Proces rekrutacji traktuję jako partnerskie spotkanie, gdzie łączą się interesy przyszłego pracownika i pracodawcy. Podczas rozmowy dbam o jak najlepsze „wzajemne poznanie”.

Prywatnie uwielbiam spędzać czas na łonie natury, dużą frajdę daje mi tworzenie dekoracji i mebli z wykorzystaniem materiałów z recyklingu. Lubię czytać książki biograficzne, tam szukam inspiracji zarówno do życia prywatnego jak i zawodowego.
Diana Kruhlej
Diana Kruhlej
Specjalista ds. HR
W Gloselu pracuję od trzech lat początkowo zajmując się kwestiami kadrowymi. Przez ten czas udało mi się rozwinąć swoje umiejętności i teraz zajmuje się również tematami "miękkiego HR". M.in. rekrutuję pracowników do działu handlowego i marketingu. Złota rada dotycząca rekrutacji? Pamiętaj, że po drugiej stronie są również ludzie. :) Dlatego uśmiech i szczerość będą mile widziane.

Prywatnie wielbicielka powieści kryminalnych oraz długich spacerów na łonie natury. Staram się żyć aktywnie, próbując swoich sił w bieganiu oraz przeróżnych wyzwaniach fitnessowych.
Sylwia Pyłko-Zubrzycka
Sylwia Pyłko-Zubrzycka
Starszy Specjalista ds. HR
W Gloselu opiekuję się kilkoma działami wypełnionymi fantastycznymi ludźmi. Moje zadania to m.in. obsługa kadrowa, rekrutacje, onboarding, wsparcie pracowników i managerów w różnych obszarach. Podczas procesów rekrutacyjnych bardzo ważne jest dla mnie budowanie pozytywnych doświadczeń u kandydatów. Dbam o to, by rozmowa dała im możliwość, jak najlepszego zaprezentowania swoich umiejętności.

Prywatnie uwielbiam teatr, dobre kino i rockową muzykę. Kiedy trzeba wesprzeć organizm - oddaję się w ręce doświadczonego Jogina lub spędzam czas na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny i przyjaciół.
O co najczęściej pytają przyszli
pracownicy Q&A
Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?
Standardem jest, że w spotkaniu rekrutacyjnym bierze udział rekruter i manager. Rozmowę prowadzimy w miłej atmosferze, zapytamy Cię o doświadczenie i obszar zainteresowania zawodowego. Jesteśmy otwarci na pytania kandydatów. Czasami prosimy o przygotowanie dodatkowego zadania, ale zapewniamy, że nie będzie ono bardzo czasochłonne.
Kiedy otrzymam informację po rozmowie rekrutacyjnej?
Zazwyczaj termin udzielenia informacji zwrotnej jest ustalany podczas rozmowy rekrutacyjnej. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Odpowiedzi w rekrutacji na podstawowe stanowiska logistyczne udzielamy w ciągu kilku dniu. Rekrutacje na stanowiska specjalistyczne i managerskie trwają trochę dłużej.
Jaki rodzaj umowy proponujecie?
Podchodzimy elastycznie do potrzeb pracowników i potrzeb firmy. Zazwyczaj oferujemy umowę o pracę, ale jeśli wolisz - możesz pracować w oparciu o umowę B2B. W logistyce w okresach sezonowych (okres podręcznikowy i sezon przedświąteczny) zawieramy umowy zlecenia. Większość studentów też preferuje współpracę w oparciu o umowę zlecenie.
Po jakim czasie można dostać umowę w Gloselu na stałe?
Pierwsza umowa jest zawierana na okres próbny, dwie kolejne na czas określony.
Jakie są zarobki na początku pracy?
To zależy od wielu czynników. Zarówno od stanowiska, na jakie aplikujesz, jak i od Twojego doświadczenia.
Czy możliwe jest zatrudnienie na pół etatu?
Tak, jeśli pozwala na to organizacja pracy.
Czy firma zapewnia szkolenia na początku pracy?
Mamy bardzo przyjazny proces wdrożeniowy. Pod opieką pracownika z tego samego działu zapoznajemy Cię z tajnikami pracy, nie rzucamy nikogo na głęboką wodę. Każdy przechodzi szkolenie z narzędzi wykorzystywanych przy pracy.
Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Glosel?
Tak, chętnie dzielimy się doświadczeniem i jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób bez doświadczenia.
Czy współpracujecie ze studentami?
Jesteśmy bardzo otwarci na studentów. Mają u nas szansę zarówno na pracę dorywczą, jak i staże, czy praktyki. Wspólnie wypracowujemy najbardziej efektywne metody współpracy, z uwzględnieniem grafiku studiów. Studentom oferujemy współpracę w oparciu o umowę zlecenie.
Czy zatrudniacie osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności?
Tak, zatrudniamy osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, biorąc po uwagę możliwość spełnienia wymagań dotyczących warunków pracy.
Ile dni w tygodniu pracuje się w Gloselu?
Praca w centrali to standardowo 5 dni w tygodniu. Natomiast logistyka pracuje również w soboty, ponieważ chcemy, żeby nasi Klienci jak najszybciej otrzymali swoje zamówienia.
Co oznacza elastyczny czas pracy w biurze?
Sami planujemy pracę, co pozwala nam rozpocząć ją pomiędzy godziną 7 a 9. Organizujemy sobie obowiązki tak, aby w tygodniu przepracować średnio 40 h. Po uzgodnieniu z przełożonym możemy też łączyć pracę w biurze z pracą z domu.
Jak bardzo jesteście “korpo”?
Mamy nowoczesną przestrzeń biurową, pomieszczenia socjalne z ekspresami do kawy, karty dostępu i open space. Pracujemy projektowo wykorzystując aplikację ClickUp do zarządzania zadaniami, ale nie mamy dress code’u. Standaryzujemy procesy, ale tylko tam gdzie jest to konieczne i bardzo zależy nam na zachowaniu elastyczności. Panuje u nas przyjazna atmosfera, zwracamy się do siebie po imieniu.
Czy praca w magazynie jest ciężka?
Przestrzegamy obowiązujących norm BHP. Kompletowanie zamówień to praca w ciągłym ruchu, natomiast pakowanie jest pracą stojącą, przy zapewnieniu ergonomii stanowiska pracy.
Jak wygląda dojazd do magazynu na ul. Welurową?
Komunikacja miejska umożliwia dojazd do naszego centrum logistycznego. Z przystanku autobusowego trzeba przejść ok. 500 metrów pieszo (ok. 8 min). Przed magazynem dostępne są miejsca parkingowe i stojaki na rowery.