media
Nasz zespół PR z przyjemnością
odpowie na wszelkie pytania.
Sprawdź o czym piszemy
Ambasador konkursu „Szkoła Czytelników”: to wyjątkowy projekt
Pozostał niespełna tydzień, aby wziąć udział w ogólnopolskim konkursie „Szkoła Czytelników”, organizowanym przez białostocką księgarnię internetową TaniaKsiazka.pl. Ambasadorem konkursu jest Przemek Staroń – psycholog, kulturoznawca i przede wszystkim nauczyciel.
Czytaj więcej
Białostockie Śledzie Książkowe zapełnione książkami od księgarni TaniaKsiazka.pl  
Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek (8.05) księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl przekazała książki do Białostockich Śledzi Książkowych. To kolejna inicjatywa księgarni wspierająca czytelnictwo. Białostockie Śledzie Książkowe to wyjątkowy projekt promujący czytelnictwo w stolicy województwa podlaskiego. Ich nazwa nawiązuje do białostockiej gwary tzw. “śledzikowania”. Dwa regały w kształcie śledzi stoją przy…
Czytaj więcej
„Szkoła Czytelników” – TaniaKsiazka.pl konkursowo inspiruje do czytania
Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl z okazji Światowego Dnia Książki ogłosiła ogólnopolski konkurs „Szkoła Czytelników”. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z całego kraju. To wyjątkowa okazja, aby podzielić się swoją pasją do czytania i zdobyć atrakcyjne nagrody.
Czytaj więcej
Osoby do kontaktu
Monika Kalicka
Monika Kalicka
PR Specialist
Dbam o to, by nasze działania, inicjatywy i osiągnięcia były komunikowane publicznie. Zapraszam do kontaktu dziennikarzy, których interesuje przygotowywanie materiałów na temat bieżącego funkcjonowania i sukcesów firmy. Chętnie pomogę w kontakcie z ekspertami branży e-commerce, którzy pracują w Gloselu. Zapraszam też do kontaktu osoby zainteresowane współpracą w zakresie promocji oraz akcji charytatywnych.

mail: monika.kalicka@glosel.pl
tel. 530 647 077
Materiały do pobrania
Wszystkie pliki
ZIP
JPG
Wszystkie pliki
ZIP
JPG