media
Nasz zespół PR z przyjemnością
odpowie na wszelkie pytania.
Sprawdź o czym piszemy
TaniaKsiazka.pl na rzecz małych pacjentów onkologicznych UDSK
Książki dla różnych grup wiekowych, gry planszowe i puzzle trafiły do pacjentów Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Właściciele księgarni TaniaKsiazka.pl przekazali na oddział regał wypełniony po brzegi – przede wszystkim książkami.  
Czytaj więcej
“Miesiąc z wąsem” – na rzecz zdrowia pracowników
Listopad to na całym świecie miesiąc świadomości na temat nowotworów gruczołu krokowego oraz raka jąder. W tym czasie odbywa się wiele akcji, które zachęcają mężczyzn do regularnych badań profilaktycznych. Białostockie spółki działające pod jednym adresem rozpoczęły akcję “Miesiąc z wąsem”. Glosel (TaniaKsiazka.pl i Bee.pl), Grupa Wydawnictwo…
Czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl najlepsza w kategorii ”Książki i Multimedia” wg Opineo
Księgarnia TaniaKsiazka.pl znalazła się na szczycie prestiżowego Rankingu Opineo 2023 w kategorii „Książki i Multimedia”. W 14. edycji Rankingu Sklepów Internetowych Opineo oceniana była jakość usług e-sklepów w 17 kategoriach tematycznych.
Czytaj więcej
Osoby do kontaktu
Monika Kalicka
Monika Kalicka
PR Specialist
Dbam o to, by nasze działania, inicjatywy i osiągnięcia były komunikowane publicznie. Zapraszam do kontaktu dziennikarzy, których interesuje przygotowywanie materiałów na temat bieżącego funkcjonowania i sukcesów firmy. Chętnie pomogę w kontakcie z ekspertami branży e-commerce, którzy pracują w Gloselu. Zapraszam też do kontaktu osoby zainteresowane współpracą w zakresie promocji oraz akcji charytatywnych.

mail: monika.kalicka@glosel.pl
tel. 530 647 077
Materiały do pobrania
Wszystkie pliki
ZIP
JPG
Wszystkie pliki
ZIP
JPG