TaniaKsiazka.pl : Łukasz Kierus z nagrodą Opineo

Księgarnia TaniaKsiazka.pl wysoko w rankingach sklepów internetowych

31.10.2022

Białostocka księgarnia TaniaKsiazka.pl po raz kolejny potwierdza silną pozycję na rynku e-commerce, uzyskując wysokie lokaty w ogólnopolskich rankingach. To dwa największe w Polsce systemy recenzji — Ceneo i Opineo, w których klienci oceniają sklepy internetowe. Tegoroczne wyniki opublikowano w październiku.

Białostocka księgarnia stanęła na podium dwóch kategorii 13. edycji rankingu najlepszych sklepów internetowych, objętych Programem Zaufanych Opinii Ceneo. Zajęła pierwsze miejsce w kategorii “Kultura i rozrywka” i drugie — w kategorii “Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz”.

W rankingu “Zaufanych Sklepów 2023” w 14 kategoriach rywalizowały sklepy, które uzyskały najlepsze wyniki w ankiecie wypełnianej przez klientów Ceneo. Te opinie są podstawą oceny każdego sklepu i decydują o miejscu w rankingu.

TaniaKsiazka.pl już po raz siódmy zdobyła znaki jakości Ceneo. Również w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo po raz siódmy stanęła na podium. Zajęła drugie miejsce w kategorii kategorii “Książki i multimedia” ze średnią oceną 4,9 na 126 tys. opinii.

W systemie recenzji Opineo użytkownicy oceniają: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta i jakość zapakowania przesyłki oraz deklarują chęć polecenia danego sklepu swoim znajomym.

“Z tegorocznego raportu Ceneo dotyczącego e-rynku w Polsce wynika, że jedna czwarta użytkowników podejmuje decyzję zakupową na podstawie opinii o sklepie. To ważne, że TaniaKsiazka.pl jest w rankingu wysoko, ale i satysfakcjonujące, że użytkownicy mają o nas dobrą opinięTym bardziej że jesteśmy w rankingach Ceneo i Opineo na pierwszych miejscach od wielu lat. Ciągle staramy się podnosić standard naszych usług”.

Łukasz Kierus, prezes spółki Glosel (właściciel TaniaKsiazka.pl)

To nie jedyne sukcesy białostockiej księgarni w ostatnim czasie. Izba Gospodarki Elektronicznej wyróżniła we wrześniu w kategorii “Best in Campaign” zorganizowane przez TaniaKsiazka.pl wydarzenie “WyCzytOn”, czyli ”Wyprawa Czytelników Online”. W ubiegłorocznym spotkaniu w sieci wzięły udział niemal 2 miliony osób.

Kolejny sukces księgarni to zdobycie “największej sympatii” polskich internautów wg raportu opublikowanego przez monitorującą Internet firmę SentiOne. W kategorii “eCommerce – sklepy internetowe” zdobyła największy odsetek (niemal połowę) pozytywnych wzmianek użytkowników, wyprzedzając największe platformy sprzedażowe w Polsce (Allegro i Amazon).

Jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych księgarni internetowych w kraju – TaniaKsiazka.pl – istnieje od 2006 roku. Do tej pory uzyskała niemal 40 branżowych nagród i wyróżnień.