media
Nasz zespół PR z przyjemnością
odpowie na wszelkie pytania.
Sprawdź o czym piszemy
TaniaKsiazka.pl wspiera akcję „Tata Też Czyta”
Księgarnia TaniaKsiazka.pl została partnerem projektu „Tata też czyta”, który ma na celu zachęcenie m.in. ojców do czytania swoim dzieciom. Czytanie z tatą to niezwykle ważne i wartościowe doświadczenie dla każdego dziecka. Księgarnia TaniaKsiazka.pl doskonale rozumie potrzebę rozwoju dzieci poprzez czytanie i dlatego wspiera tę inicjatywę.
Czytaj więcej
Active Day #2: Glosel promuje zdrowie i integrację poprzez aktywność fizyczną
Active Day to specjalna inicjatywa, która ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej w Gloselu. To również doskonała okazja do integracji zespołu i budowania więzi między pracownikami.
Czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl na Targach Vivelo w Warszawie
Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl po czteroletniej przerwie uczestniczyła w branżowych targach w Warszawie. Tym razem znalazła się wśród ponad 270 wystawców Targów Książki i Mediów VIVELO, które odbywały się na Stadionie Narodowym.
Czytaj więcej
Osoby do kontaktu
Monika Kalicka
Monika Kalicka
PR Specialist
Dbam o to, by nasze działania, inicjatywy i osiągnięcia były komunikowane publicznie. Zapraszam do kontaktu dziennikarzy, których interesuje przygotowywanie materiałów na temat bieżącego funkcjonowania i sukcesów firmy. Chętnie pomogę w kontakcie z ekspertami branży e-commerce, którzy pracują w Gloselu.
530 647 077
Agata Kaczanowska
Agata Kaczanowska
Junior PR Specialist
Koordynuję strategię CSR marek spółki Glosel oraz odpowiadam za działania reklamowe i wizerunkowe. Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane współpracą w zakresie promocji oraz akcji charytatywnych.
730 255 598
Materiały do pobrania
Wszystkie pliki
ZIP
JPG
Wszystkie pliki
ZIP
JPG