FAQ

O co chciałbyś zapytać?

1Jak bardzo jesteście “korpo”?
Mamy nowoczesną przestrzeń biurową, socjale z ekspresami do kawy, karty dostępu i open space. Pracujemy projektowo wykorzystując ClickUpa’ do zlecania tasków, ale nie mamy dress code’u i panuje przyjazna atmosfera. Standaryzujemy procesy, ale tylko tam gdzie jest to konieczne i bardzo nam zależy na zachowaniu elastyczności.
2Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?
Standardem jest, że w spotkaniu rekrutacyjnym bierze udział rekruter i manager. Rozmowę prowadzimy w przyjaznej atmosferze, zapytamy Cię o doświadczenie i obszar zainteresowania zawodowego. Jesteśmy otwarci na pytania kandydatów. Czasami prosimy o przygotowanie dodatkowego zadania, ale obiecujemy, że nie będzie ono bardzo czasochłonne.
3Kiedy otrzymam informację po rozmowie rekrutacyjnej?
Zazwyczaj termin udzielenia informacji zwrotnej jest ustalany podczas rozmowy rekrutacyjnej. Skontaktuje się z Tobą rekruter telefonicznie lub mailowo.
4Co oznacza elastyczny czas pracy?
Sami planujemy pracę, co pozwala nam rozpocząć pracę pomiędzy godziną 7 a 9. Planujemy sobie pracę, tak aby w tygodniu przepracować średnio 40 h. Po uzgodnieniu z przełożonym możemy też łączyć pracę w biurze z pracą z domu.
BUY NOW